Фудбал

Шпанска „Марка“: Зидан ја загуби безусловната поддршка на навивачите

Тренерот на Реал Мадрид, Зинедин Зидан ја загуби безусловната поддршка на навивачите, пишува „Марка“.

Back to top button
Close
Close