Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Шпанија планира регистар на луѓе кои одбиваат вакцина против Ковид-19

Регистарот нема да биде објавен во јавноста и ќе биде предмет на строги правила за заштита на личните податоци

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close