ЕвропаЕвропа.ПорталНекатегоризирано

Шпанија планира фабтиката на Нисан да ја пренамени за производство на батерии за електрични автомобили

производство на батерии за електрични автомобили

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close