ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Шпанија и Велика Британија пред договор за безбедност и одбрана за периодот по брегзит

Шпанија и Велика Британија преговараат за договор за безбедност и одбрана за периодот по повлекувањето на Лондон од Европската унија. Ова го објави весникот Паис, повикувајќи се на шпански дипломатски извори.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close