EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Shpan: Gjermania ka vendosur për një procedurë më të gjatë të miratimit të vaksinës kundër Kovid-19

Gjermania ka vendosur për  një procedurë më të gjatë për miratimin e vaksinës kundër Kovid-19 sesa ajo në Britani të Madhe, e cila urgjentisht i miratoi vaksinat Fajzer dhe Biontek, deklaroi ministri i Shëndetësisë Jens Shpan.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close