0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Shorti i Ligës së Kampionëve – Ronaldo përballë Mesit

Grupet për sezonin e ri në Ligën e Kampionëve janë bërë fakt dhe janë më se interesante. Ndoshta pika kryesore e kësaj faze të turneut është përballja mes Barcelonës dhe Juventusit, të cilët ranë së bashku në grupin "G".

Back to top button
Close
Close