EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Shoqërohet në polici njeriu i tretë për shkak të sulmit në Nica

Njeriu i tretë është shoqëruar në polici dhe është marrë në pyetje lidhur me sulmin me thikë në kishë në qytetin jugor francez Nica, ku jetën e humbën tre persona, deklaroi për mediat lokale një burim i policisë.

Back to top button
Close
Close