Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Шојгу: Германската министерка за одбрана зборува како да е во основно училиште

Тоа е повеќе како говор на ученичка од пониските одделенија, со кој напаѓа ученици од друго училиште. И притоа таткото или мајката на ученичката е директор на училиштето и затоа таа може да си дозволи така да се однесува. Но, деца, ние сме во друго училиште и нашиот директор е некој друг, додаде Шојгу.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close