0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Shkupi me ambicie kampioni në LPFM dhe kualifikim në fazën e grupeve në kupat evropiane

Drejtuesit e FK Shkupit e mirëpresin sezonin e ri me ambicie të mëdha. Klubi ka për synim të fitojë titullin kampion në kampionatin maqedonas dhe të arrijë sa më lartë që është e mundur në kupat evropiane, ndërsa në të ardhmen e afërt të kualifikohet në fazën e grupeve.

Back to top button
Close
Close