0_Sport,PortalFutboll

Shkëndija e mundi Vardarin dhe u kualifikua në çerekfinale të Kupës

Ekipi i Shkëndijës e mundi Vardarin me rezultatin 1:0 dhe u kualifikua në çerekfinalen e Kupës së Maqedonisë pas rezultatit të përgjithshëm 3:2 nga dy ndeshjet.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close