0_Спорт.ПорталФудбал

Шкендија повторно во младинската Лига на шампиони

Со комплетирање на учесниците во групната фаза на Лигата на шампиони, познати се и екипите, кои ќе настапат во елитното клупско натпреварување во младинска конкуренција во кое македонскиот фудбал повторно ќе го претставува тетовска Шкендија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close