0_Спорт.ПорталФудбал

Шкендија идната недела го дознава противникот во младинската Лига на шампиони

Македонскиот фудбалски шампион во младинска конкуренција Шкендија идната недела ќе го дознае противникот во првото коло од новата сезона во Лигата на шампиони на УЕФА.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close