0_Web_Ballina - SllajderEvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Shkencëtarët e Oksfordit: Ende janë duke u hetuar efektet e përzierjes së vaksinave të ndryshme kundër Kovid-19

Përzierja e llojeve të ndryshme të vaksinave kundër Kovid-19 është ndoshta e sigurt dhe efektive, por studiuesit ende po mbledhin të dhëna për ta konfirmuar këtë, thonë ekspertët nga Universiteti britanik i Oksfordit.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close