0_Магазин.ПорталДизајн

Широките фармерки се враќаат во мода

Покрај „Леви’с“, новите модни трендови ги препознаа и други компании, како што е „Џеј-ен-си-оу“ од Лос Анџелес, којашто повторно ги лансираше своите познати модели фармерки особено популарни во 1990-тите...

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close