0_Магазин.ПорталСцена

Шинејд О’Конор не се кае за кинењето на сликата со папата

Таа фотографија претставуваше лаги, лажговци и злоупотреби. Луѓето што ги чуваа овие работи беа ’ѓаволи‘ како мајка ми. Никогаш не знаев кога или каде или како ќе ја уништам (сликата), но ја уништив кога дојде вистинскиот миг.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close