ПолитикаПолитички партииСкопје

Шилегов: Во семејната куќа ништо не е додадено повеќе од тоа што стои во имотниот лист

Градоначалникот на Град Скопје Петре Шилегов на денешната прес-конференција ги демантираше неколкунеделните обвинувања од опозициската ВМРО-ДПМНЕ во врска со неговиот имот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close