0_Maqedoni.PortalLajme nga komunatShkupVideo deklaratë

Shilegov publikoi video “para dhe pas” të stacionarit “Lajka”

Kryetari i Qytetit të Shkupit Petre Shilegov në profilin e tij zyrtar në Fejsbuk publikoi "para dhe pas" video nga stacionari "Lajka", me ç'rast thekson se  është kryer  rikonstruimi i tërësishëm dhe është krijuar  stacionar modern sipas standardeve më të reja evropiane.

Back to top button
Close
Close