Општински вестиСкопје

Шилегов: Младите имаат визија за развој на младински политики

Градоначалникот Петре Шилегов денеска имаше средба со претставници на младински организации со кои разговараше за приоритетите и потребите на младите од Скопје. Тој изрази задоволство од досегашната соработка со некои од здруженијата и најави зголемена поддршка за младинските активности во иднина.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close