0_Македонија.ПорталНекатегоризираноПолитика

Шидер во Собранието на средби со Џафери и Касами

Австрискиот пратеник во Европскиот парламент Андреас Шидер денеска во Собранието ќе има работна средба со претседателот на Собранието Талат Џафери. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close