0_Maqedoni.PortalPolitikëUncategorized

Shider në Kuvend në takime me Xhaferin dhe Kasamin

Deputeti austriak në Parlamentin evropian, Andreas Shider sot në Kuvend do të ketë takim pune me kryetarin e Kuvendit, Talat Xhaferi.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close