0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderShoqëri

SHGM: Nesër do të vaksinohen gazetarët dhe punonjësit medial

Vaksinimi I gazetarëve dhe punonjësve medial të cilët u paraqitën në thirrje dhe të cilët I përmbushën kushtet për të hyrë në grupin e parë të vaksinimit do të kryhet nesër - 12 prill në periudhën prej orës 8:20 deri në orën 10:30 në A1 Arenën (Salla Boris Trajkovski) në Shkup. Në këtë grup bëjnë pejsë personat mbi 40 vjeç apo ata të cilët kanë sëmundje kronike, kumtoi Shoqata e gazetarëve të Maqedonisë.

Back to top button
Close
Close