Дописници МКДОпштински вести

Шест млади парови конкурираат за јубилејната 15-та Пијанечко-малешевска свадба

Шест млади парови годинава ќе конкурираат за младоженци на годинашното издание на манифестацијата Пијанечко-малешевска свадба.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close