0_Спорт.ПорталSport.SlajderКошарка

Шест играчи со двоцифрен ефект во новиот триумф на ЛА лејкерс

Бранителот на титулата во НБА лигата Лос Анџелес лејкерс ја забележа синоќа петтата победа во низа, совладувајќи го Њу Орлеанс со 112:95

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close