0_Магазин.ПорталСцена

Шерон Стоун не може да го запре објавувањето на нецензурираната верзија на „Основен инстинкт“

И покрај несогласувањата со продукцијата на филмот, таа вели дека не жали за ништо. Дури и ни за познатата сцена со полицискиот распит. Режисерот на „Основен инстинкт“, Пол Верховен пред неколку години изјави дека Стоун лажела за тоа дека била изманипулирана.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close