0_Македонија.ПорталПолитика

Шекеринска во увид на градежните работи на битолскиот Офицерски дом

Вицепремиерката и министерка за одбрана Радмила Шекеринска денеска ќе ја посети Општина Битола.

Скопје, 24 јуни 2020 (МИА) – Вицепремиерката и министерка за одбрана Радмила Шекеринска денеска ќе ја посети Општина Битола.

Предвидено е Шекеринска да изврши увид во градежните работи на Офицерскиот дом во Битола, соопшти Министерстото за одбрана.са/

 

Back to top button
Close
Close