0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитикаПолитички партии

Шекеринска со честитки до новите членови на раководството на СДСМ

Министерката за одбрана и досегашна претседателка на СДСМ Радмила Шекеринска на својот фејсбук профил упати честитки за новото раководството на партијата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close