0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualePolitikë

Shekerinska: Pozitë shtetërore është se qytetarët e Maqedonisë së Veriut me gjuhën e tyre maqedonase hapërojnë përpara drejt Evropës

Qëndrimi i partisë, i Qeverisë, i kryetarit Zaev, por edhe pozitë shtetërore është se e ardhmja e Maqedonisë së Veriut është në Bashkimin Evropian, njoftoi pasdite zëvendëskryetarja e LSDM-së dhe ministre e Mbrojtjes Radmilla Shekerinska në profilin e saj në Fejsbuk.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close