0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderKorrespondentë MKDLajme nga komunatMakedonija.SlajderVideo deklaratë

Shekerinska: Pas 25 viteve, forcat speciale të armatës marrin pajisjes të re dhe bashkëkohore për alpinizëm

Pas 25 viteve, forcat speciale të armatës më në fund kanë marrë pajisje të re dhe bashkëkohore për alpinizëm, theksoi ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska, e cila së bashku me shefin e Armatës, gjeneral-nënkolonelin Vasko Gjurçinovskin, sot morën pjesë në prezantimin e pajisjes së re për alpinizëm për pjesëtarët e Armatës në rajonin e Demir Kapisë.

Back to top button
Close
Close