0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualePolitikëShoqëri

Shekerinska: Nënkoloneli mbërriti në Shkup, gjendjen e ka të mirë

Herët në mëngjes nënkoloneli ynë mbërriti nga Republika e Afrikës Qendrore në Shkup. E ka përballuar mirë fluturimin dhe është vendosur në Klinikën Infektive, shkroi në një publikim në Fejsbuk ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close