0_Македонија.ПорталПолитика

Шекеринска на состанок на НАТО министрите за одбрана – се дискутира за иднината на мисиите на НАТО во Авганистан и Ирак

Вториот работен ден од состанокот на министрите за одбрана на земјите членки на НАТО за одбрана, беше посветен на иднината на НАТО мисиите во Авганистан и во Ирак, соопштија од Министерството за одбрана.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close