0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderPolitikëVideo deklaratë

Shekerinska: Mesazhet të cilat vijnë janë se nga ne dhe nga Bullgaria pritet për t’i dhënë fund mosbesimit dhe armiqësisë

Ministrja e Mbrojtjes Radmilla Shekerinska sot theksoi se mesazhet të cilat vijnë pre anësh tregojnë se nga republika e Maqedonisë së Veriut dhe nga Bullgaria pritet t'i jepet fund mosbesimit dhe dhe armiqësisë dhe të investojnë në politikë e cila nuk do të fokusohet në të kaluarën, por politikë e cila do të sigurojë vlera evropiane tani edhe sot.

Back to top button
Close
Close