0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Шекеринска и Османи на видео состанок со колегите од НАТО 

Министрите за одбрана и за надворешни работи Радмила Шекеринска и Бујар Османи попладнево учествуваат на видео состанокот на Северноатлантскиот совет на НАТО.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close