0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

Shekerinska: Do të bëjmë gjithçka që të gjejmë zgjidhje, por kurrsesi në llogari të linjave të kuqe

Do të bëjmë gjithçka që të gjendet zgjidhje, por në asnjë mënyrë në llogari të çështjeve për të cilat kemi thënë se janë linjat tona të kuqe, ndërsa këto janë gjuha dhe identiteti maqedonas, porositi sot ministrja e Mbrojtjes Radmilla Shekerinska.

Back to top button
Close
Close