0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderPolitikë

Shekerinska dhe Osmani në video mbledhje me kolegët e NATO-s

Ministrat e Mbrojtjes dhe të Punëve të Jashtme, Radmilla dhe Bujar Osmani pasdite marrin pjesë në video mbledhjen e Këshillit veriatlantik të NATO-s.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close