0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikëVideo deklaratë

Shekerinska dhe Kërstiçeviq: Nënshkrimi i nesërm i Protokollit për NATO-n në Bruksel është sukses historik për Maqedoninë

Zëvendëskryeministri dhe ministri kroat i Mbrojtjes, Damir Kërstiçeviq, i cili është duke qëndruar për vizitë në vend, si sukses historik për Maqedoninë e vlerësoi nënshkrimin e nesërm të Protokollit për inkuadrim në NATO nga vendet anëtare në Bruksel.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close