0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

Shekerinska dhe Karlin nënshkruan Memorandum të ri për bashkëpunim në mbrojtje mes Maqedonisë së Veriut dhe SHBA-së

Ministrja e Mbrojtjes, Radmila Sekerinska dhe Ndihmës sekretarja amerikane e mbrojtjes për çështje të sigurisë ndërkombëtare Mara Karli, në Shkup dhe në Uashington e nënshkruan Memorandumin e ri në mbrojtje mes Maqedonisë së Veriut dhe SHBA-së. Nl nënshkrimin e Memorandumit në Ministrinë e Mbrojtjes mori pjesë edhe ambasadorja amerikane Kejt Bërnz.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close