Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Шефот на француската болничка федерација бара ново „затворање“ на земјата

Шефот на Француската болничка федерација повика на воведување ново национално затворање за да се спречи ширењето на Ковид-19.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close