Svet.SlajderСветСвет.Портал

Шефот на Бионтек открива кога може да се очекува крај на пандемијата

Шефот на фармацевтската компанија „Бионтек“ Угур Сахин говорејќи на Самитот на извршни директори во организација на Волстрит џурнал откри кога светот може да се ослободи од заштитни маски, карантин и затворање, и да се врати во „нормалниот“ живот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close