Дописници МКДОпштински вести

Шеесетина стари лица од беровскиот регион вклучени во проектот „Возврати со љубов, грижа и почит”

Вкупно 60 стари лица од кои најголем дел од селските средини во Берово ќе бидат опфатени со проектот „Возврати со љубов, грижа и почит”.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close