BotëBotë.PortalSvet.Slajder

SHBA: Qeveria premtoi vaksina për emigrantët pa dokumente

Qeveria amerikane premtoi qasje deri te vaksinat kundër virusit korona për emigrantët pa dokumente dhe qytetarë të tjerë dhe bëri të ditur se qendrat për vaksinim do të jenë zonat, pa proces të migrimit.

Back to top button
Close
Close