BotëBotë.PortalSvet.Slajder

SHBA kanë ngritur akuza kundër të punësuarve në Aeroflot për eksport të pajisjeve të vjedhura elektronike

Autoritetet amerikane kanë ngritur akuza kundër 10 personave të dyshuar për kontrabandë të pajisjeve elektronike të vjedhura në Rusi dhe komplot për të kryer krime.

Back to top button
Close
Close