0_Web_AktualeBotëBotë.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

SHBA-ja vendos sanksione ndaj Rusisë për shkak të helmimit të Navalnit

SHBA-ja kanë vendosur sanksione ndaj Rusisë për shkak të helmimit dhe dënimit me burg të liderit opozitar rus Aleksej Navalni, deklaroi sot një zyrtar i Departamentit të Shtetit të SHBA-së.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close