BotëSvet.Slajder

SHBA-ja seriozisht e shqetësuar për shkak të përleshjeve në Izrael dhe çështjen e palestinezëve

– Këshilltari amerikan për siguri kombëtare, Xhejk Salivan në bisedën e mbrëmshme telefonike me këshilltarin izraelit për siguri kombëtare shprehu “shqetësim serioz” në lidhje me konfliktet e dhunshme në Jerusalem, njoftoi Shtëpia e Bardhë.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close