BotëSvet.Slajder

SHBA-ja me kujdes i ndjekë ngjarjet në kufirin mes Rusisë dhe Ukrainës

Zëdhënësi i Departamentit amerikan të shtetit, Ned Prajs deklaroi se Uashingtoni "do të vazhdojë me kujdes ta ndjekë" situatën në kufirin rus me Ukrainën.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close