BotëBotë.PortalKorrespondentë Botë

SHBA-ja ka vendosur sanksione ndaj tre kompanive ruse

Departamenti amerikan i shtetit ka vendosur sanksione ndaj tre kompanive ruse për shkelje të Ligjit për mospërhapjen e armëve për shkatërrim masiv në lidhje me Iranin, Korenë e Veriut dhe Sirinë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close