0_Web_AktualeEvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

SHBA-ja i bën thirrje Rusisë që të lejojë mjekë të pavarur ta vizitojnë dhe kontrollojnë Navalnin

SHBA-ja i ka bërë thirrje Rusisë që të lejojë mjekë të pavarur ta vizitojnë Aleksei Navalnin menjëherë dhe përsëri e paralajmëroi Moskën se do të vuajë pasoja nëse do t'i ndodhte diçka opozitarit derisa është në burg.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close