0_Web_AktualeBallkanBallkan.PortalSvet.Slajder

SHBA-ja, Franca, Britania e Madhe dhe Gjermania e dënuan fjalimin e Dodikut, dhe i dhanë mbështetje Inckos

Përfaqësuesit e SHBA-së, Francës, Britanisë së Madhe dhe Gjermanisë në Këshillin e Sigurisë të KB-së mbrëmë e mbështetën përfaqësuesin e Lartë në Bosnjë e Hercegovinë, Valentin Incko dhe e dënuan fjalimin e kryetarit të presidencës së Bosnjë e Hercegovinës si dhe lider të SNSD-së, Millorad Dodik, i cili më parë e kishte kritikuar ashpër atë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close