BotëBotë.PortalSvet.Slajder

SHBA-ja e shënon Ditën e Martin Luther King, në kushte të pandemisë dhe kërcënimeve nga dhuna

Amerikanët e shënojnë sot Ditën e Martin Luther Kingut mes pandemisë globale që ka detyruar zhvendosjen e shumë aktiviteteve në internet dhe në një kohë kur vendi po përballet me kërcënime për dhunë politike në prag të inaugurimit të presidentit të zgjedhur Xho Bajden.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close