BotëSvet.Slajder

SHBA-ja e informoi NATO-n për predhat ruse dhe kineze

I dërguari special i presidentit amerikan Marshall Bilingsi deklaroi mbrëmë se i kishte informuar aleatët e NATO-s për vendosjen e raketave bërthamore në Rusi dhe Kinë.

Back to top button
Close
Close