BotëBotë.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

SHBA-ja e akuzon Rusinë për tentime për fshehjen e sulmeve kimike të regjimit të Asadit

SHBA-ja e akuzoi Presidentin e Sirisë, Bashar al-Asad dhe Rusinë për tentime të bllokimit të të gjitha përpjekjet që Damasku të jetë përgjegjës për përdorimin e tij të armëve kimike kundër civilëve.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close